z Kopanic

01.06.2020

z Kopanic je rodinná firma, která se věnuje výrobě bylinných sirupů, tinktur, sušených směsí bylin, plodů a zavařenin. Zakládá si na kvalitě všech surovin a celého výrobního procesu. Pro náš motorest dodává originální směsi bylinných a ovocných čajů, které jsme si nechali namíchat na míru. Jednotlivé čaje jsou odladěny pro to nejlepší potěšení z kvalitních chutí.

Jejich nabídku najdete na www.zkopanic.cz.  

VÍTEJTE U NÁS V BÍLÝCH KARPATECH

Pocházím z rodiny, která v tomto kraji žila tradičním selským způsobem. Dovednosti nabyté předáváním z generace na generaci využívám při své činnosti. S manželem se staráme o hospodářství a tři děti. Díky možnosti vypěstovat si vlastní ovoce, zeleninu a sbírat byliny v čisté přírodě se intenzivně věnuji celoročnímu zpracování a uchování kvalitních potravin pro celou rodinu.

VÝROBA V KRUHU

Poctivost k zákazníkům a ohleduplnost k přírodě jsou mé pilíře. Ráda tvrdím, že z Kopanic je firma s uzavřeným kruhem. Znamená to, že k zákazníkům se dostává produkt, který je od prvopočátku dohledatelný. Málokde má zákazník možnost zjistit historii výrobku a výrobce. Veškeré byliny, zeleninu a ovoce si zajišťuji s pomocí rodiny, vlastníma rukama. K mým výrobkům se tak nedostane nic zvenčí. Při výrobě nepoužívám rafinovaný bílý cukr, ale vždy jen cukr třtinový a své produkty nekonzervuji kyselinou citronovou - používám pouze citronovou šťávu v bio kvalitě. Zároveň nepřidávám žádná umělá dochucovadla, aromata ani barviva.